Makina si 'varkë' në Bulqizë, mbulohet nga uji (VIDEO)

Një makinë është përmbytur nga uji në Bulqizë dhe ka ngelur në mes të fushës duke i ngjarë një varke e rrethuar nga uji.

Ndërkohë një punonjës i një servisi makinash nxjerr me kova ujin e grumbulluar te gropa e servisit.

1611654264_Sequence03.00053903.Still023.jpg


Lajmi kryesor:

Reshjet e shiut, rrezikohet përmbytja e disa zonave! Në Fushë-Krujë mbi 50 banesa nën ujë! Në Durrës rinis lundrimi i trageteve! Meta thirrje qeverisë: Ndihmoni çdo qytetar (VIDEO)


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

Mero Baze: Berisha në Vlorë nga makthi se Mediu mund t’i dalë si Luli