VIDEOLAJM/ Makinat e shtrenjta dhe luksoze ‘jashtë mode’ në Pogradec, nusen e marrin me kamion

POGRADEC- Ditën e sotme në qytetin  e Pogradecit raportohet një ngjarje e pazakontë. Një dasmë tradicionale duket se ka tërhequr vëmendjen për faktin se nusja  është marrë me kamion.

Shpesh dëgjojmë për çifte që kurorëzojnë dashurinë e tyre me dasmë apo ceremoni të ndryshme, por rrallë dëgjojmë për detaje të tilla si për shembull: një kamion në ditën e dasmës.

Tingëllon çuditshëm pasi ajo çfarë dëgjojmë më shpesh janë shfaqja e makinave të shtrenjta  dhe luksoze në traditën e marrjes së nuses nga shtëpia e vajzërisë për te shtëpia e dhëndrit, por si duket çifti ka dashur të bëjë diçka ndryshe.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Agjenti: 25/09/2022 11:18

    Nje rast ishte ne Fier ku dhendri e mori me vinc nusen.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori