Malësi e Madhe/ Grabitet gjatë natës gjimnazi i Gruemirës, hajdutët marrin kompjuterat

Malësi e Madhe/ Grabitet gjatë natës gjimnazi i Gruemirës, hajdutët marrin kompjuterat

Foto ilustruese

Gjimnazi i fshatit Gruemirë në Malësinë e Madhe është grabitur gjatë orëve të natës informoi sot policia e Shkodrës.

Mësohet se janë vjedhur disa pajisje kompjuterike.

Malësi e Madhe/Gjatë natës janë vjedhur disa pajisje kompjuterike në shkollën e mesme të fshatit Gruemirë. Për këtë rast, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe referuan materialet procedurale në Prokurori dhe po punojnë për zbardhjen e rastit dhe identifikimin e autorit/ëve' njoftoi sot policia.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

Policia zbardh atentatin në 'Don Bosko' në janar 2022 ku u vra gabimisht Erion Çela dhe u plagosën 4 të tjerë

Policia zbardh atentatin në 'Don Bosko' në janar 2022 ku u vra gabimisht Erion Çela dhe u plagosën 4 të tjerë