Maliqi: Për ditëlindje, Berishës i dërgova një shampanjë, nga më të shtrenjtat në Shqipëri

Deputeti Lefter Maliqi zbuloi në Report Tv dhuratën që i bëri ish-kryeministrit Berisha për ditëlindjen të cilën e festoi vetëm 1 javë më parë.

"Unë kam kontakt me Berishën. I kam kontaktet. Unë çdo ditëlindje i kam shkuar në shtëpi. Dhuratën ia dërgova. Shampanjë i dërgova për ditëlindje. Nuk ka shampanjë më të shtrenjta se 10 mijë lekë të reja. Gjatë kohës së qeverisë Berisha kam pasur shumë investime. Ai mbajti një qëndrim lideri, ishte i fortë. Për mua është i pazëvendësueshëm dhe është një model frymëzimi" - tha Maliqi.


Lajmi kryesor:

Maliqi: Jam e keqe e domosdoshme për PD-LSI! Hajdarin e Murrizin i përdori Rama, nuk marrin mandate


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Krasniqi takon Përfaqësuesen e Lartë për Lirinë e Medias në OSBE, Teresa Ribeiro