Maqedonia e Veriut/ 104 raste pozitive dhe 13 viktima nga COVID-19

Maqedonia e Veriut/ 104 raste pozitive dhe 13 viktima nga COVID-19

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë shënuar 104 raste pozitive me COVID-19 nga 918 teste të kryera dhe 13 viktima nga virusi.

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, numri i përgjithshëm i rasteve të konfirmuara nga COVID-19 ka arritur në 86.597, ndërsa numri i viktimave në 2.635.

Në 24 orë janë shëruar 539 pacientë të tjerë, duke e çuar në 67.992 numrin e përgjithshëm të pacientëve të shëruar nga virusi.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq