Marc Anthony në formë
dhe me të dashur të re

Marc Anthony në formë<br />dhe me të dashur të re
Marc Anthony ka prezantuar të dashurën e tij të re në një event sportiv. Pas divorcit me Jennifer Lopez, Anthonyt nuk iu desh shumë kohë për t’a zëvendësuar.

E dashura e tij e re është modelja Shannon De Lima, e cila është në fillimet e karrierës së saj.

Anthony dukej mjaft në formë së bashku me Shannon 20 vjet më e re se Jennifer Lopez.(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

‘Ciceron’/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni sot

‘Ciceron’/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni sot