Maskat në ‘ndihmë’ të hajdutëve/ VIDEO se si i riu vjedh biçikletën në mes të ditës në qendër të Tiranës

TIRANË- Me maskë anti-COVID, kapele dhe kapuç, një i ri i pashqetësuar nga kamerat e sigurisë vjedh një biçikletë në garazhin e një pallati në qendër të Tiranës, në mes të ditës.

Në videon e siguruar nga gazetari i Report Tv, Arsen Rusa duket një i ri që hyn në garazhin e një pallati në lagjen mes Rrugës së Kavajës dhe Rrugës së Durrësit dhe pasi zgjedh biçikletën më të mirë, pret kavon me pinca dhe largohet i pashqetësuar nga kamerat.

Rreth një muaj më parë blutë e Tiranës goditën një tjetër rast të vjedhjeve të biçikletave, ku një hajdut blinte nga të rinj biçikleta të vjedhura dhe i shiste ato më pas. Në këtë operacion u sekuestruan 66 biçikleta të vjedhura, ku 30 prej tyre tashmë i janë kthyer qytetarëve.

er.k./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • hallall: 10/11/2020 19:15

  ta gezosh o mjeshter ... aty palle eshte e ti palle bej me keto kohe qe kane ardhur do besh pare dhe qejf

  Përgjigju
 • Ligje te rrepta: 10/11/2020 18:12

  Po nuk u ashpersuan denimet kjo gje do vazhdoje ne Albanistanin tone te dashur.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Çfarë është kultura?