Materialet tona tashmë të sigurta
me USB që nuk infektohet

Materialet tona tashmë të sigurta<br />me USB që nuk infektohet
USB-ja ose kartëmemoria që ne përdorim për të mos ngarkuar kompjuterat me materialet tona më në fund do të ofrojë shërbim cilësor.

Kjo USB lufton viruset dhe hakersat duke i bërë të dhënat tona të sigurta në kartëmemorie.

Ajo është krijuar nga ekspertët e sigurisë int3.cc në New York.

usb

USB-ja do të shitet nga grupi Xipiter online për 10$.

Produkti është reklamuar nga Crowd Supply e cila shet produkte që ruajnë një barrierë mbrojtëse midis përdoruesit dhe hakersave.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën