Mbante armë pa leje në banesë, arrestohet 41 vjeçari në Tiranë, i gjenden kallashnikov, pushkë dhe municion luftarak 

Një 41 vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje.

41 vjeçarit i cili është vënë nën hetim dhe më parë për të njëjtën akuzë si dhe për dhunë në familje  iu gjenden në shtëpi një armë zjarri kallashnikov, një armë zjarri pushkë, dy krehëra dhe municion luftarak 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

E.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Trafik i rënduar në Shëngjin, prej 2 orësh bllokohet qarkullimi! Rrugët e ngushta nuk përballojnë fluksin e automjeteve me pushues (VIDEO)