Mbante me vete drogë dhe ekstazi, arrestohet 25-vjeçarja në Tiranë! Në banesë iu gjet dhe një armë

Mbante me vete drogë dhe ekstazi, arrestohet 25-vjeçarja në Tiranë! Në banesë iu gjet dhe një armë

Arma e sekuestruar

Një vajzë 25-vjeçare është vënë në pranga nga policia e Tiranës pasi mbante me vete lëndë narkotike dhe ekstazi.

E reja e identifikuar U,SH, e cila mbante me vete lënde narkotike kanabis dhe ekstazi ka rënë në prangat e bluve të Tiranës.Gjithashtu gjatë një kontrolli në banesën e saj, u gjet një armë zjarri pistoletë.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua lënda narkotike kanabis dhe ekstazi, së bashku me armën e zjarrit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ximi: 07/06/2023 22:03

    me mire trajtohen keta tipat e droges ne shqiperi, sesa intelektualet opozitare. cfare mut shteti eshte ky? narkoshtet socialist. kam nje trafikant droge ne lagje qe e trajton shteti me respekt. kurse ne intelektualeve opozitare na perze nga pas me policine mafjoze

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

'5 Pyetjet'/ Kreshnik Spahiu: Vula ju dha Berishës sepse është pjesë e pazarit PS - Rithemelim

'5 Pyetjet'/ Kreshnik Spahiu: Vula ju dha Berishës sepse është pjesë e pazarit PS - Rithemelim