Mbaruan kontrollin për hashash dhe ia shtruan me këngë, valle dhe raki! Pezullohet shefi i rendit Gramsh me policët

Shefi i rendit në Gramsh dhe 5 efektivë policie janë pezulluar nga detyra në datë 15 maj nga drejtori i përgjithshëm për shkak të një video që qarkulloi në rrjetet sociale.

Por çfarë përmban videoja? Shefi i rendit së bashku me policët dhe një këngëtar nga qyteti i Gramshit shfaqen duke pirë, kënduar dhe kërcyer.

Report Tv mëson se policët pasi kishin mbaruar kontrollin e territorit për kanabis dhe po ktheheshin janë takuar me këngëtarin.

Shefi i rendit dhe efektivët ndaluan duke ia marrë këngës dhe valles, por njëri nga personat që ishte me ta i tradhtoi duke nxjerrë videon në rrjetet sociale që u kushtoi vendin e punës.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Besimi: 22/05/2020 12:25

  Shume mire e jane bere se ju vajti jeta vetem mitingje politike duhen dhe te argjetohen gabim qe e jane pushuar shefi

  Përgjigju
 • Tiku. Tiku: 22/05/2020 11:17

  Ore po kujt i kane prish pune ata qe jane lodhur duke kontrolluar neper male per hashash se as leke as makina as mjete nuk u jep shteti edhe pas pune pasi kane ecur 5-6 ore ne kembe maleve nuk paskan te drejte te pijne uje as nje teke raki as te gezojne as te shplodhen. Po pse more nuk jane njerez si ne policet. Ata. Uk jane rrobote as kafshe pune.asnje shkelje te rende nuk ka aty. Vetem ndonje verejtie per ata me uniforme se sduhet te kercejne as pijne alkol kur jane me uniforme. Here tjeter mbani ndonje bluze me vehte. Hallall e keni jeni njisha.

  Përgjigju
 • Konjak: 22/05/2020 08:03

  More zoterinj , poc'a ka ketu per tu ndeshkuar . Zoterinjt , punuan , e bene punen te sakte , dhe ne kohen e pushimit , pin ndonje got raki . Jo vetem policat , per cilido nepunes , te ndeshkohet kur nuk ben punen , jo kur ka mbaruar pune , dhe deshiron te pije uje , raki a uthull,, pune per te .Po c'jan keto formalitete , apo duhet te duken se bejne pune , kuadrot e MPB .Po leni more njerezit , te bejne punen e shtetit , dhe te shkojne ne hall te tyre .

  Përgjigju
 • Shqipëtar pa Turqi në ADN: 22/05/2020 07:58

  TURQI HESAPI, DALLKAUKËR, ARNAUT, MYFYT, XHELAL KASEM, HAZBI, KUTBI, MYSLYM, ABAZ SADIK RESHAT ....

  Përgjigju
 • xxx: 22/05/2020 07:21

  Po kendonin se do dilnin ne pension te gjithe balash jane nga koka i kane plotesuar vitet e punes

  Përgjigju
 • Titi: 22/05/2020 02:01

  Popull fshatar

  Përgjigju
 • Boni: 22/05/2020 01:36

  Mire ja kane bere .! Pse kujt i kane bere dem.! Iu kendofte zemra

  Përgjigju
 • ku ka me bukur: 21/05/2020 21:58

  Duket qe kete vite do te kemi nje vite te mbare,keta me siguri kane konstatuar qe te mbjedhat jane realizuar ne masen 120/100 dhe sigurisht qe duhet te festojne.Sigurisht qe nje shtet i forte behet nga nje ekonomi e forte.Kishte te drejte min.Llieshaj kur thoshte policia eshte fytyra e shtetit!!!

  Përgjigju
 • kico: 21/05/2020 21:40

  Drejtori i Policise shtetit ka pezulluar shefin dhe policet qe kercenin,do ti lere ca kohe dhe do fillojne prap. kjo ndodhi me shefin e rendit ne delvin Papi Xhaferi qe i conte policet me shkop ne valle.dhe ne vende qe te deshkohesh,u dekurua.

  Përgjigju
 • LINZ: 21/05/2020 21:34

  FAJIN E KA SALIU

  Përgjigju
 • asl: 21/05/2020 21:14

  N.q.s policet ishin jashte orarit te punes(pasi kapele ne koke nuk kishin) atehere mendoj se dhe ata kane te drejte te argetojne.

  Përgjigju
  • life: 21/05/2020 22:18

   por jo me pistolete ne prapanice

 • Genti: 21/05/2020 20:36

  Hahahahaha po i njeh kush keta?? Ti pyesi se mos jan lirshem kete te diele se kemi nje sebep nga shkodra, respekte o dele te buta te perendise.

  Përgjigju
 • jola: 21/05/2020 19:19

  policia qe duam

  Përgjigju
  • Staplerfahrer: 21/05/2020 19:40

   E kan bo eksra me dal n Pension

 • Tirane.: 21/05/2020 19:14

  O cfare shteti. Kur thojne qe do behet me mire . Prit se dhe nje shekull e keshtu do vazhdoje shteti te funksionoje. Shqiptaret kane vuajtur e do vazhdojne te vuajne me keto mend qe kane. Si kuptoj me njerzit nje dite ankohen diten tjeter shesin pordhe diten tjere lepijne ndonje byth e diten tjeter vrasin dike.

  Përgjigju
 • O tej: 21/05/2020 18:41

  U kendofte zemra

  Përgjigju
 • Miti: 21/05/2020 18:40

  Ore ata jane tek "boshti i rakise" (Skrapar-Gramsh-Permet) u lejohet. Nuk perben shkelje te pish raki atje, qofte dhe ne orar te punes. :D

  Përgjigju
  • www.youngtribune.com: 22/05/2020 06:59

   Me duket se paska qen ke "Boshti I hashashit"

 • Sondazhi i ditës:

  Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Makina kthehet përmbys tek Kopshti Botanik, shpëton mrekullisht shoferi! Shkak lagështira në rrugë