LSI nga sot me emër të ri, Meta kërkon rikthimin e frymës opozitare

LSI nga sot me emër të ri, Meta kërkon rikthimin e frymës opozitare

 

LSI duket se nuk do të mbajë më këtë emër pasi Ilir Meta me rikthimin e tij ka vendosur që të sjellë ndryshime. Ende nuk dihet se cili do të jetë 'pagëzimi' i ri i partisë por Ilir Meta paraditen e sotme dha një sinjal se mund të quhet 'Partia e Referendumit' dhe shtoi se rikthimi i tij nuk është për të drejtuar LSI por për të sjellë frymë tjetër për aksionin opozitar.


Lajmi kryesor:

LSI bëhet 'Partia e Lirisë'! Meta në krye si nacionalist: Ia vlen të vdesësh për Shqipërinë, na rrezikohet sovraniteti dhe Kosova, do përballemi me tradhtarët


Ora 19:36
LSI nga sot me emër të ri, Meta kërkon rikthimin e frymës opozitare
 • A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?  ×

  Lajmi i fundit

  Grushta kundër arbitrit në Kategorinë e Tretë të Kosovës, policia arreston në fushë futbollistin (VIDEO)

  Grushta kundër arbitrit në Kategorinë e Tretë të Kosovës, policia arreston në fushë futbollistin (VIDEO)