Mbi 10 plumba drejt makinës së tij, del fotoja e 27 vjeçarit të ekzekutuar në Vlorë

I riu i ekzekutuar Benjamin Bezhana

1606859413_1606859166bezhanajbenjamin.jpg

Ky është 27 vjeçari Benjamin Bezhana, i riu i cili është ekzekutuar mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Në drejtim të makinës së tij janë zbrazur mbi 10 plumba. 


Lajmi kryesor:

Atentat në Vlorë/ Ekzekutohet në makinën e tij 27 vjeçari i dënuar në Itali, sapo kishte lënë të fejuarën te prindërit! Mbi 10 gëzhoja në vendngjarje, autorët në kërkim


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?×

Lajmi i fundit

John

Rritet numri i infektimeve dhe viktimave nga COVID-19 në Kosovë/ 392 raste të reja dhe 6 persona humbën jetën në 24 orët e fundit