Mbledhja e radhës e Grupit Parlamentar, Alibeaj fton mediat: Jeni të mirëpritur

 

Kryetari i Grupit Parlamentar, Enkelejd Aliebaj ka ftuar mediat në mbledhjen e radhës.

“Jeni të ftuar në mbledhjen tjetër të Grupit Parlametar, jeni të mirëpritur.”, tha ai.


Lajmi kryesor:

Negociatat me PS për Presidentin, dështon mbledhja e grupit të PD! Berisha-Alibeajt: Je i përzgjedhuri i Ballës, as Rama s'të përfill! Kreu i grupit: S'ke asnjë rol në parti, vjen bën zhurmë


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një  version të mirë timin

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin