Mblidhet Aleanca Kombëtare
Kundër Drogës, e drejton Basha

TIRANE - Lideri demokrat Lulzim Basha mbledh Aleancën Kombëtare Kundër Drogës.

Në përbërje të kësaj aleance e cila zhvillon mbledhjen e saj të parë janë deputetë të Partisë Demokratike, si Eduard Halimi, Arben Ristani, Flamur Noka, kreu i PDK-së, Nard Ndoka e aleatë të tjerë si dhe përfaqësues të shoqërisë civile.

vijon

Redaksia Online
(Gre.M/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?×

Lajmi i fundit

John

Berisha i cilësoi shpifje dosjet për ‘Non Grata’, Kim e prerë: SHBA serioze në luftën me korrupsionin, me Shqipërinë edhe përtej 30 viteve të ardhshme