Mbulon barkun me duar, ja si duket Marina Fara në muajin e katërt të shtatzënisë (Foto)

Mbulon barkun me duar, ja si duket Marina Fara në muajin e katërt të shtatzënisë (Foto)

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara

Marina Fara, vajza e këngëtares shqiptare përbënte gjithmonë lajm për mediat rozë për shkak të postimeve me foto tepër provokuese. Por që pas lajmit të shtatzënisë është ‘zhdukur’ krejtësisht nga rrjetet sociale, dhe kjo gjë ka rënë vërtet në sy. 

Por nëna e Marinës, këngëtarja Eli Fara është mjaft aktive dhe ka postuar disa foto nga turi i “Maratonës së Këngës”, teksa ndodhet në Fier. Në foto këngëtarja shihet me disa kolegë të saj dhe mes tyre është edhe vajza Marina. Kjo e fundit ka mbuluar barkun me duar në mënyrë që të mos i duket rrumbullakosja. Por është pak shpejt për këtë gjë pasi e reja është vetëm në muajin e katërt të pritjes së ëmbël.

(Foto e publikuar nga këngëtarja Eli Fara)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Sot mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve presidencialeve në Mal të Zi! Gjukanoviç përballë Millatoviç

Sot mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve presidencialeve në Mal të Zi! Gjukanoviç përballë Millatoviç