Mbyllja e konvikteve, Rezidenca studentore: Regjistrimet nuk anulohen! Pagesat e nëntorit mbarten në dhjetor

Mbyllja e konvikteve, Rezidenca studentore: Regjistrimet nuk anulohen! Pagesat e nëntorit mbarten në dhjetor

Rezidenca Studentore Universitare Nr. 2

Dy rezidencat studentore universitare në Tiranë u janë përgjigjur shqetësimit të studentëve mbi mbylljen e konvikteve dhe pagesën e tyre.

Ato njoftojnë se regjistrimet nuk do të anulohen dhe se pagesat do të mbarten në muajin pasardhës.

Përmes një njoftimi zyrtar, qetësojnë çdo student që ka kryer rezervimin për qëndrimin gjatë vitit akademik 2020-2021 në Qytetin Studenti dhe konviktet e Inxhinierisë dhe Mjekësisë, se me rihapjen e konvikteve të gjithë studentët e regjistruar do të vijojnë frekuentimin në konvikte sipas kontratave të nënshkruara.

E.M./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli