Mbytet një 45-vjeçar në Liqenin e Farkës, dëshmitë e familjarëve 'ngrenë në këmbë' policinë! Polumbarët nisin kërkimet

Foto ilustruese

TIRANË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune, ku një 45-vjeçar është mbytur në liqenin e Farkës.

 Kanë qenë dëshmitë e familjarëve që kanë “ngritur në këmbë” Policinë dhe polumbarëve. Dyshohet se është mbytur 45-vjeçari me inicialet B. H..

“Në Liqenin e Farkës, nga deklarimet e para të marra nga familjarët dyshohet se është mbytur në liqen shtetasi B. H., rreth 45 vjeç. Është bërë njoftimi i polumbarëve për kërkimin e trupit të 45-vjeçarit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Reshje dëbore dhe erëra të forta, bllokohen disa rrugë fshatrash në Elbasan, pa energji elektrike disa të tjera