MC Kresha dhe Lyrical Son sjellin bashkëpunimin e ri 'Jerëm'

MC Kresha dhe Lyrical Son sjellin bashkëpunimin e ri 'Jerëm'

MC Kresha, reper

Dy repera të njohur të Kosovës Lyrical Son dhe Mc Kresha kanë sjellë një këngë të re në bashkëpunim me njëri-tjetrin me titullin "Jarëm". Dyshja e famshme kanë sjell të kompletuar nga ana vizuale një tjetër projekt nga albumi “Muzikë me qalldis” që titullohet “Jerëm”.

Teksti është shkruar nga vet artistët, kurse për ‘beat’-in është përkujdesur Press Play.

Producimi u bë po ashtu në studion e PINT.

Me t’u lansuar, ky projekt u prit jashtëzakonisht mirë nga fansat e dyshes së njohur të estradës.

Për pak orë kanë grumbulluar mijëra klikime në platformën YouTube, në kanalin e PINT.

Ata tashmë kanë sjell edhe disa këngë të tjera me klip nga albumi i tyre i radhës, ku përfshihen disa bashkëpunime me emra të njohur të skenës.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Festë në Stamboll, Interi mbështetet edhe nga tifozët e Plovdiv! Anglezët me birra dhe këngë

VIDEO/ Festë në Stamboll, Interi mbështetet edhe nga tifozët e Plovdiv! Anglezët me birra dhe këngë