Me 2 gishta lart, Meta mbërrin në Konventën Kombëtare të LSI! Mbështetësit e presin me brohoritje dhe përqafime

 

Ilir Meta ka hyrë me 2 gishta lart në ambientet e Pallatit të Kongreseve ku po mbahet Konventa Kombëtare e LSI. Mbështetësit e pritën me brohoritje dhe përqafime.


Lajmi kryesor:

LSI bëhet 'Partia e Lirisë'! Meta në krye si nacionalist: Ia vlen të vdesësh për Shqipërinë, na rrezikohet sovraniteti dhe Kosova, do përballemi me tradhtarët


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

A po ju dëmton bashkëpunimi me Berishën? Meta: Ai ka përvojë dhe eksperiencë, vulën ja ka marrë Rama

A po ju dëmton bashkëpunimi me Berishën? Meta: Ai ka përvojë dhe eksperiencë, vulën ja ka marrë Rama