“Me 220km/h, tufa me euro, shisha dhe verë”, kush ishte 27-vjeçari që u vra në Mamurras (Foto)

Dalin detaje të reja për Indrit Pepën, 27-vjeçarin që u vra në orët e para të mëngjesit të sotëm para derës së shtëpisë së tij në Mamurras.

“Shqiptarja.com” sjell foto nga jeta e të riut që jetonte jashtë Shqipërisë, pas plagosjes së vitit 2012 ndaj autorit që sot e vrau.

Në fotot e postuara nga vetë i riu në rrjetet sociale, shihet se Pepa ishte i apasionuar pas shpejtësisë. Pepa postonte foto të makinës duke kapur në 220 kilometër në orë shpejtësi.

Duke pirë “Shisha” jashtë Shqipërie, verë të kuqe me mbishkrimin “Gëzuar Baftjar”, Pepa ka postuar foto duke qëlluar me një pushkë lodër në një poligon lojrash.

Për më shumë ndiqni fotot.


Lajmi kryesor:

Hakmarrja për plagosjen e 6 viteve më parë, ekzekutohet tek dera e shtëpisë 27-vjeçari në Mamurras (Emri)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e largon dot Sali Berisha nga drejtimi i PD-së Lulzim Bashën?×

Lajmi i fundit

John

Plani i ri i Izraelit është të 'zvogëlojë', jo të zgjidhë konfliktin palestinez