Me 45 kilogramë drejt Italisë, kush janë pronari dhe shoferi i kamionit të ngarkuar me krom

 

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë mbrëmjen e djeshme në Durrës, pas kapjes së sasisë së 45.5 kg heroinë. Në pranga kanë rënë Arian Çerma, pronari i kamionit të ngarkuar me krom, ku ishte fshehur sasia e drogës dhe shoferi i mjetit, Olgert Duda.


Lajmi kryesor:

Kapen 45.5 kg heroinë në Portin e Durrësit, e fshehur në kamionin e ngarkuar me krom, destinacioni Bari i Italisë! Droga për 3 marrës të ndryshëm, në pranga pronari dhe drejtuesi i mjetit


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Mbi 32% e qytetarëve në vend të vetëpunësuar, qeveria do të taksojë ata që japin shërbime! FMN: Mbi 8 mijë punonjës në profesione të lira, do paguajnë tatim