Me celularë në dorë e kokë e këmbë të gjakosur, ja pamje të punëtorëve të mbijetuar

 

2 të vdekur dhe 3 të plagosur është bilanci tragjik nga shembja e skelës në një pallat në Tiranë. Report Tv sjell foto nga punëtorët e mbijetuar nga shembja e skelës së një pallati në rikonstruksion. Ata kanë marrë dëmtime të mëdha në kokë dhe në këmbë.

Njëri prej tyre shihet i shtrirë poshtë pallatit, ndërsa në duar mbanë telefonin celular. Ai ka dëmtime të dukshme në këmbë. Ndërkohë që një punëtor tjetër është i gjakosur në kokë. 

Në një video të siguaruar nga Report Tv, shihet edhe vendi se ku kanë rënë skelat dhe rrënojat prej nga ku u nxorrën të pajetë dy punëtorë.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Shembet skela e pallatit 13 katësh! Nxirren të vdekur nga rrënojat 2 punëtorë, plagosen 3 të tjerë /Video


Ora 17:38
Të plagosurit
1 / 7
2 / 7
3 / 7
4 / 7
5 / 7
6 / 7
7 / 7
B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?×

Lajmi i fundit

John

Shtyhen 26.8 mld lekë këste kredish! BSH: Përfituan më shumë bizneset pasi fituan likuiditet