Me kaçurrela të zeza dhe një buzëqeshje të ëmbël, e reja nga Kukësi tërheq vëmendjen në internet për ngjashmërinë me Vjosa Osmanin

Me kaçurrela, vetulla të harkuara dhe një buzëqeshje të ëmbël, e reja nga Kukësi ka marrë vëmendjen e ndjekësve në “TikTok” pasi është komentuar për një ngjashmëri me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

“Beby_ot” është emri i vajzës në “TikTok”, e cila ndiqet 31 mijë persona dhe nan me ta momente nga përditshmëria.

Ajo së fundmi ka publikuar një video ku ka thënë se ka ngjashmëri me presidenten Osmani, prej flokëve kaçurrel edhe mollëzave.

“Të gjithë në komentet e videos së fundit më keni thënë që ngjajë me Vjosa Osmanin, besoj që ngjajë nga mollëzat dhe flokët”, thotë ajo në videon e fundit të shpërndarë.

Rrjeti social “TikTok”, po vazhdon të pëlqehet në masë të madhe nga përdoruesit e saj, e sipas të dhënave ky aplikacion numëron më shumë se një miliard përdorues. Popullariteti i tij u rrit edhe më shumë gjatë karantinës në vitin 2020.  

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Puna e vetme që gratë mund të bëjnë për qeverinë e Kabulit është pastrimi i tualeteve