‘Me kallash, me kallash’, dalin video të reja nga Tik-Toku i gjyqtares në Elbasan

Video të reja janë bërë publike të gjyqtares Enkelejda Kapedani në Tik-Tok. Teksa drejton makinën luksoze pa rrip sigurimi, gjyqtarja shihet duke kënduar dhe dëfryer në mjet, duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.


Lajmi kryesor:

Bënte modeling në zyrën e Gjykatës së Elbasanit për Tik-Tok, ILD kërkon shkarkimin e gjyqtares Enkeleda Kapedani pas hetimit disiplinor! KLGJ vendos nesër


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?×

Lajmi i fundit

John

Fier/ Përfshihen nga zjarri disa kodra me ullinj në fshatin Cipllak, kryeplaku: Dëmi i madh për fermerët e zonës, do kërkojmë dëmshpërblim