Me kallashnikov me vete drejt Shishtavecit, arrestohet 17-vjeçari në Kukës

Me kallashnikov me vete drejt Shishtavecit, arrestohet 17-vjeçari në Kukës

Kallashnikovi i sekuestruar

Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë mëngjesin e sotëm në Kukës, pasi u kap me kallashnikov me vete.

I mituri me inicialet B. P., ishte nisur drejt Shishtavecit me armën me vete, ndërsa policia e arrestoi të miturin pas informacioneve se ai lëvizte i armatosur. Efektivët sekuestruan kallashnikovin dhe disa fishekë luftarakë.

Materialet hetimore u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprime të mëtejshme, për veprën penale “Armëmbatja pa leje”.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

‘Çifti i hapur’, komedia me çiftin e aktorëve Suela Bako e Romir Zalla shfaqet me sukses në teatrin e Durrësit

‘Çifti i hapur’, komedia me çiftin e aktorëve Suela Bako e Romir Zalla shfaqet me sukses në teatrin e Durrësit