Me kapele dhe i qetë në lokal, ja ku po relaksohet kryeministri Rama

Edi Rama në fshatin Vuno

Kryeministri çdo ditë shpërndan vende të mrekullueshme të Shqipërisë për t'u vizituar dhe vetë ka zgjedhur pikërisht një nga këto vende, fshatin e bukur të Vunosë i vendosur në faqe të malit.

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur jugun e vendit për të kaluar pushimet.

Ai është fotografuar në Vuno, ulur në një nga lokalet e zonës duke shijuar pasditen.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento

Komente

  • ani: 09/08/2020 22:57

    befsh relaksin e madh o monster

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Alarm në aeroportin e Rinasit, evakuohen punonjësit dhe qytetarët