POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Më mësove të fluturoj”, Adriana Lima i jep lamtumirën ”Victoria’s Secret”, përlotet në skenë

Modelja Adriana Lima

Adriana Lima sfidoi për herë të fudnit mbrëmjen e kaluar në pasarelën e “Victoria’s Secret”. Supermodelja e njohur braziliane uli krahët dhe u larguar kompania e modës që i dha emër dhe e bëri atë të njohur në mbarë botën.

Organizatorët e eventit i bënë asaj një surprizë të veçantë duke shfaqur një video-montazh të klipeve nga momentet e përvitshme të Victoria’s Secret, ku në fund të video shkruhej fjala “faleminderit”.

Ndërsa të ftuarit iu ngritën në këmbë në shenjë respekti për 37-vjeçaren, e cila bëri sfilitin e saj të fundit me shumë emocione dhe me lot në sy. Lima gjithashtu bëri një postim në rrjetet sociale ku shprehte të gjithë mirënjohjen për vendin ku punoi për 19 vite..

“E dashur Victoria, Faleminderit që më tregove botën, duke ndarë sekretet, dhe më e rëndësishmja jo vetëm duke më dhënë krahë, por duke më mësuar të fluturoj,”- shkruan ajo në Instagram.

Postim i bërë nga Adriana Lima në Instagram 

fl.mi.
Komento