Më në fund ke gjetur qetësinë e duhur dhe mund të japësh maksimumin në çdo fushë... horoskopi për sot

Më në fund ke gjetur qetësinë e duhur dhe mund të japësh maksimumin në çdo fushë... horoskopi për sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të dielen do të jetë një ditë në të cilën do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm sepse Saturni është në opozitë, ndaj duhet shumë pak për t'ju bërë të humbni durimin. Megjithatë, mos i neglizhoni qëllimet tuaja dhe jepni më të mirën si në dashuri ashtu edhe në punë. Vetëm në këtë mënyrë do të arrini rezultatet e dëshiruara.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen do keni ardhur nga disa javë vërtet të ndërlikuara nga çdo këndvështrim, veçanërisht në dashuri. Tani për fat të mirë për shumë prej jush situata ka filluar të përmirësohet paksa. Ju mund të gjeni përsëri qetësinë tuaj të humbur. Gjithashtu përpiquni të ktheheni në formë fizike.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen në orët në vijim përpiquni të qëndroni të qetë sepse në këtë periudhë vuani shumë nga stresi. Keni shumë angazhime për të përfunduar. Prandaj përpiquni t'i jepni vetes prioritete dhe mos e lini veten të pushtoni nga ankthi. Për sa i përket punës, demonstrimi i vlerës suaj për të gjithë së shpejti mund t'ju japë kënaqësi të madhe.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielen në këtë periudhë sigurisht që nuk kanë munguar vështirësitë sentimentale. Ka shumë çështje që nuk shkojnë ashtu siç do të dëshironit dhe do t'ju duhet të jeni të mirë për të zgjidhur gjithçka sa më shpejt të jetë e mundur. Por në përgjithësi tabloja astral është mjaft pozitive.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen, ju po vini nga një periudhë vërtet e ndërlikuar në dashuri. Muaji i kaluar ishte kompleks dhe ju është dashur të përballeni me vështirësi të mëdha, tani mund të filloni të merrni frymë. Mundohuni të gjeni ekuilibrin e duhur dhe kushtojini vëmendjen e duhur ndjenjave tuaja. Mos bëni gabim duke u fokusuar vetëm te puna.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të dielen më në fund ke gjetur qetësinë e duhur dhe mund të japësh maksimumin në çdo fushë dashuri, punë, miqësi...Nuk është më koha për të fjetur, përvesh mëngët dhe për të treguar vlerën tënde për të gjithë. Për sa i përket punës, më në fund mund të korrni frytet e sakrificave tuaja.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen në këtë periudhë jeni shumë nervozë për shkak të stresit të punës. Kjo në mënyrë të pashmangshme ndikon edhe në sferën sentimentale. Gjithsesi, përpiquni të mos e largoni agjitacionin mbi partnerin tuaj. Mbani nervat tuaja dhe numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen ka një lajm të shkëlqyer në dashuri. Historitë e lindura kohët e fundit mund të marrin konfirmime të rëndësishme dhe të shndërrohen në diçka të veçantë. Çiftet historike mund të gjejnë jetë të re dhe të ndezin pasionin.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dielen do të jeni pak të nënshtruar sepse jo gjithçka do të shkojë ashtu siç dëshironi. Kërkoni siguri më të mëdha, por para së gjithash duhet të besoni më shumë në veten tuaj. Për sa i përket punës, ju jepni maksimumin dhe keni cilësi të padyshimta, por përpjekjet tuaja nuk njihen.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të dielen ju po dilni nga një turne angazhimesh dhe stresi të konsiderueshëm dhe keni vërtet nevojë të shkëputeni dhe të relaksoheni. Nëse është e mundur, bëni një pushim. Ju duhet të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni dhe të përqendroheni në planet tuaja të së ardhmes. Mos u qetësoni dhe synoni lart.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen, do jeni pak më poshtë në hale. Rutina e zakonshme ju lodh dhe është gjithashtu pak kufizuese. Përfundoni duke u mërzitur menjëherë dhe në vend të kësaj keni nevojë për risi dhe ndryshime të vazhdueshme për t'u ndjerë i gjallë. Nëse është e mundur, përfitoni nga kjo fundjavë për të shkëputur dhe rimbushur bateritë tuaja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen sigurisht që nuk ju mungojnë ambicjet dhe dëshira për të arritur majat. Sido që të jetë, mjetet për të arritur atje janë të mangëta, edhe nga pikëpamja ekonomike. Por mos u shqetësoni, duke dhënë më të mirën tuaj dhe duke punuar me përkushtim dhe do të merrni më të mirën.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gëzimi i deputetëve të parlamentit iranian pas sulmit drejt Izraelit

VIDEO/ Gëzimi i deputetëve të parlamentit iranian pas sulmit drejt Izraelit