'Me një artist të përjetshëm’, Arjola Demiri publikon foto me ‘pikën e saj të dobët’: Rama më i miri

'Me një artist të përjetshëm’, Arjola Demiri publikon foto me ‘pikën e saj të dobët’: Rama më i miri

Arjola Demiri dhe Edi Rama

Aktorja bukuroshe, Arjola Demiri ka shprehur jo pak herë aspiratat dhe ëndrrat e saj për t’u bërë deputet. Arsyeja që ish-banorja e “Big Brotherit” dëshiron të bëhet pjesë e politikës, është pikërisht vendi i saj i origjinës, Tropoja, ndërsa nuk ka fshehur as partinë me të cilën do të donte të kandidonte, PS.

Ditën e djeshme në iftarin e shtruar nga kryeministri Edi Rama për besimtarët myslimanë që agjërojnë përgjatë muajit të Ramazanit, e pranishme ishte edhe Arjola. Ndër fotot që ka ndarë me ndjekësit e saj, aktorja nuk mund të linte pa publikuar një edhe me kryeministrin që siç duhet e ka “pikë të dobët”.

 “Me një artist të përjetshëm. Kryeministri më i mirë” shkruan Arjola krahas fotos me kryeministrin.

E pyetur nëse ka dëshirë të jetë në listat për deputete, Demiri është shprehur se kjo është një nga dëshirat e saj, me një forcë që i buron nga shpirti.

“Kjo është një dëshirë e imja, me një forcë që më buron nga shpirti për të investuar dhe dhënë kontributin tim të sinqertë në zonën nga unë vij. Është diçka që unë e kam bërë edhe kur nuk e kisha këtë emër, as këtë fame,” ka thënë ajo.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Makiwa71: 01/05/2022 10:04

  Po të kishe ken në Itali do të bante deputete Berluskoni direkt.Se atij i pëlqejnë shumë këto tipa.

  Përgjigju
 • Arber Balsha: 27/04/2022 14:08

  Mos i vini faj, nene eshte e do rrise femijet. Lypja faqen e zeze e ka po s'te len pa gja. thote shkodrani. U mesua kjo e ka bere me kohe faqen bythe.

  Përgjigju
  • 123: 30/04/2022 20:31

   fiks

 • Sondazhi i ditës:

  Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

15 minuta para se të nisë protesta, Berisha mbërrin në selinë e PD

15 minuta para se të nisë protesta, Berisha mbërrin në selinë e PD