Me një fustan të tejdukshëm, Rita Ora mahnit me fotot nga festa e ditëlindjes së Taika Waititi

Me një fustan të tejdukshëm, Rita Ora mahnit me fotot nga festa e ditëlindjes së Taika Waititi

Rita Ora dhe Taika Waiti

Pak ditë më parë partneri i Rita Orës festoi 48-vjetorin e tij të lindjes në një festë mes miqsh në Ibiza, ku po kalon edhe pushimet me këngëtaren e njohur nga Shqipëria.

Së fundmi, Rita Ora ka ndarë disa “copëza” nga festa e ditëlindjes së bashkëshortit të saj Taika Waiti.

Ndër të ftuarit e tyre të shquar ishin Diplo, Jodie Turner-Smith dhe Charlotte Tilbury.

Ylli me origjinë shqiptare, 32-vjeç, ndau një seri fotosh, në të cilat ajo shfaqet me një fustan transparent, taka të zeza dhe një çantë dore metalike.

“Vetëm në Ibiza mblidhni një grup të tillë njerëzish të jashtëzakonshëm, të cilët janë plot të qeshura dhe gëzim”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e saj duke shtuar: “ Faleminderit të gjithëve që erdhën, ju e dini kush jeni!”.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com