Me në krye Ruçin mbahet konferenca e kryetarëve dhe merret vendimi: Shkurti nis me seancë plenare në Kuvend

Foto gjatë konferencës

Nën drejtimin e Kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi, ditën e sotme është mbajtur mbledhja e Konferencës së Kryetarëve, e cila është zhvilluar përmes platformës së komunikimit elektronik “Cisco Webex”.

Gjatë konferencës është miratuar kalendari trejavorë i punimeve të Kuvendit për periudhën 8-26 shkurt 2021.

Në mbledhje u vendos që seanca plenare e parashikuar për datën 4 shkurt 2021 të zhvillohet më datën 1 shkurt 2021, ora 10:00.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë