Me origjinë nga Burreli, zbulohet identiteti i i 27-vjeçarit shqiptar që u gjet i vrarë në Hamburg

Me origjinë nga Burreli, zbulohet identiteti i i 27-vjeçarit shqiptar që u gjet i vrarë në Hamburg

Reols Hysneli, shqiptari i cili u gjet i vrarë në Gjermani

Është nga Burreli 27 vjeçari i cili u gjet i vrarë pak ditë më parë në Gjermani. Media gjermane Bild zbulon identitetin e shqiptarit që u gjet i vrarë me plumb në kokë më 25 nëntor 2023 jo shumë larg banjave termale Holstentherme në Kaltenkirchen

Ai është Reols H., 27-vjeç nga Burreli. 27-vjeçari rezulton me precedentë penale si pjesë e krimit të organizuar në Gjermani. Për ngjarjen është vetë dorëzuar ne polici një 17-vjeçar shqiptar. Sipas autoriteteve, shqiptari është vrarë në një vend tjetër, dhe trupi më pas është dërguar atje ku është gjetur.

Hetuesit po hetojnë për motivet e ngjarjes. Sipas të dhënave paraprake të BILD, një nga pistat kryesore të hetimit është një përplasje për tregtinë e drogës.


Lajmi kryesor:

U gjet i ekzekutuar me plumb në kokë, Report Tv zbulon detaje nga vrasja në Gjermani! Pista e hetimit: Prishja e pazareve të drogës


S.G/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Zaloshnja: Aftësia për shlyerjen e borxhit publik, Shqipëria e fundit në rajon

Zaloshnja: Aftësia për shlyerjen e borxhit publik, Shqipëria e fundit në rajon