Me plis në kokë dhe lotët që rrjedhin në faqe, vajza e Sylvinhos dedikim për kuqezinjtë: Po qaj, por jam mirënjohëse  

Me plis në kokë dhe lotët që rrjedhin në faqe, vajza e Sylvinhos dedikim për kuqezinjtë: Po qaj, por jam mirënjohëse  

Taty Mendes, e bija e trajnerit Sylvinho

Vajza e trajnerit të Kombëtares, Taty Mendes ka qenë në stadium në të treja ndeshjet që Shqipëria luajti në Euro 2024.

Humbja dhe eliminimi nga Spanja duket se kanë lënë shije të keqe edhe te një braziliane e lindur në Spanjë, me të bijën e Sylvinhos që nuk i ka kursyer lotët. Në kanalet e komunikimit ajo pa postuar foto me plis në kokë dhe lotët në sy.

“Po qaj, por jam mirënjohëse”, shkruan e reja që së bashku me të emën kanë qenë në çdo sfidë për të mbështetur Sylvinhon dhe Shqipërinë.

Vajza e Sylvinhos

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

21 ditët që 'rrëzuan' Joe Bidenin

21 ditët që 'rrëzuan' Joe Bidenin