Me shpejtësi skëterrë në Ksamil, 31-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe përplaset me biznesin, niset me urgjencë drejt Tiranës

Me shpejtësi skëterrë në Ksamil, 31-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe përplaset me biznesin, niset me urgjencë drejt Tiranës

Makina e shkatërruar

Një aksident ka ndodhur në Ksamil në orët e para të mëngjesit. Si pasojë e shpejtësisë, drejtuesi i mjetit, Ajet Aledini, 31-vjeç, ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur në rrethimin e një biznesi dhe ka dëmtuar edhe dy automjete të tjera të parkuara.

Automjeti tip BMË është shkatërruar si pasojë e përplasjes. Drejtuesi i mjetit fillimisht ka marrë ndihmën e parë mjekësore në Sarandë, pastaj është është transportuara drejt Tiranës për mjekim të specilizuar.Fatmirësisht në atë orë nuk ka pasur njerëz që lëviznin në rrugë pasi pasoja mund të ishin të mëdha.

1629264765_aksident3.jpeg

Pamje nga vendi i ngjarjes

1629264752_aksident1.jpeg

Pamje nga vendi i ngjarjes

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Zelensky: Do të propozojmë ndalimin e organizatave fetare

Zelensky: Do të propozojmë ndalimin e organizatave fetare