Me shpejtësi ‘të çmendur’ deri në 207 km në orë në autostradën Tiranë-Elbasan, ndalohen shoferët problematikë (VIDEO)

 

Me shpejtësi të çmendur në rrugën Tiranë-Elbasan, policia rrugore e Tiranës ka ndëshkuar shoferët problematikë. Radarët kanë kapur shoferët të cilët udhëtonin me 207 km në orë tek rruga e Tegut, ku shpejtësia maksimale e lejuar është 90 km në orë.


Lajmi kryesor:

Mosrespektimi i vizave të bardha dhe i korsive, dy rregullat që neglizhojnë shoferët në Tiranë, policia gjobit qindra drejtues mjetesh (VIDEO)


M.Q./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

U ndërpre energjia gjatë koncertit të Noizy? Reagon OSHEE: Ra automati nga pajisjet brenda regjisë

U ndërpre energjia gjatë koncertit të Noizy? Reagon OSHEE: Ra automati nga pajisjet brenda regjisë