Banderolë në mbështetje të Hysajt në Shkodër, pas ‘kryqëzimit’ në rrjete sociale: Me shpirtin e garës arritëm dy herë në Europian

Banderolë në mbështetje të Hysajt në Shkodër, pas ‘kryqëzimit’ në rrjete sociale: Me shpirtin e garës arritëm dy herë në Europian

Një banderolë gjigante u shpalos në qendër të Shkodrës në mbështetjet të mbrojtësit të Kombëtares Elseid Hysaj.

Në banderolë shihet mbishkrimi: “Me shpirtin e garës arritëm 2 herë në Europian. Me këmbët e tua ndihmove shumë shqiptarë, por kurrë nuk dhe lekë për gazetarë”. 

Pas ndeshjes mes Shqipërisë dhe Italisë në Euro2024, futbollisti u përball me shumë kritika në rrjetet sociale. 

Shkak u bë goli i dytë i shënuar nga Barela, ku në disa video ai duket se ul kokën, duke shmangur topin.

 

S.B/E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • asolingo: 19/06/2024 12:57

    Ketu flet kanuni dhe jo llogjika ok ka wene i mire po i ka ardhur koha te vare kepucet ose ka me te mire se ai ne kombetare.Pu pu deri ku arritem!!!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Zyrtarë të Ambasadës së SHBA takohen me kreun e AMP, Sulejmani: Mirënjohje për mbështetjen

Zyrtarë të Ambasadës së SHBA takohen me kreun e AMP, Sulejmani: Mirënjohje për mbështetjen