Mediat në Teheran: Një valë e tretë dronësh niset drejt Izraelit

Mediat në Teheran: Një valë e tretë dronësh niset drejt Izraelit

Irani nuk ndalet. Ka nisure grupin e tretë të dronëve në drejtim të Izraelit. Kjo është bërë e ditur nga mediat e Teheranit.


Lajmi kryesor:

Lufta/ Irani sulmon Izraelin me 200 dronë, shumica goditen në ajër! Franca dhe SHBA afrojnë avionët luftarakë


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Përmbysje e madhe, Holanda mposht 1-2 Poloninë në Grupin D

Euro 2024/ Përmbysje e madhe, Holanda mposht 1-2 Poloninë në Grupin D