Megaoperacioni, zbulohen 15 emrat për të cilët u firmos masa e sigurisë arrest me burg

Megaoperacioni, zbulohen 15 emrat për të cilët u firmos masa e sigurisë arrest me burg

1690449714_dfd.JPG

Zbulohen emrat për të cilët gjykata ka firmosur më 23 korrik masën e sigurisë arrest me burg. Janë firmosur 15 urdhërarreste por Report TV për momentin ka arritur të sigurojë 10

Behar Bajri - Anëtar i bandës së Bajrave në Shkodër  - Në kërkim

Ervis Martinaj- I shumëkërkuari, bosi i lojërave të fatit. - Në kërkim

Pëllumb Gjoka- Biznemeni i plazhit 'ADA' në Velipojë  - I arrestuar

Edmond Preka- Shoqëruesi i biznesmenit Pëllumb Gjoka I arrestuar

Ardit Hasanpapaj- Ish komisari i Beratit - I arrestuar

Astmer Bilali- Anëtari i Bajrave, ish boksier i Vllazënisë - I arrestuar

Elion Hato - Miku i Ervis Martinaj   Në kërkim

Oltion Bistri  - Ish shefi i Operacionales   I arrestuar

Xhevahir Lita - Prokurori i Kukësit  I arrestuar

Denis Brajoviç - Dyshohet se është anëtar i grupit të Bajrave  -   Në kërkim

Klaudio Haka Në kërkim

Prek Kodra -  Në kërkim

Aleks NdrekaNë kërkim

Arsat Bashli Në kërkim

Bardhyl MarvrajNë kërkim

Elion Hato - Në kërkim


Lajmi kryesor:

Arrestimi i Gjokës/ Dekodimi i 'Sky' dhe 'Encro' i nxorri zbuluar: Pëllumb Gjoka plan me Behar Bajrin për të vrarë Kleant Musabelliun! Martinaj porositi vrasjen e Gjin Ndojit! Pagesa 100-110 mijë euro


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik