Mëngjesi i pazakontë në qendër të Vlorës/ Turisti i huaj del i zhveshur nga deti në sy të dhjetëra qytetarëve (VIDEO)

VLORË- Qytetarët e Vlorës janë përballur me një skenë aspak të zakontë mëngjesin e sotëm.

Një burrë, është parë duke lëvizur në bregdet nudo, i pa shqetësuar se në atë orar ka pasur shumë lëvizje në qendër të qytetit. Edhe pse temperaturat nuk premtojnë, ai këtë mëngjes është larë në det dhe më pas ka dalë në breg i zhveshur.

Mësohet se bëhet fjalë për një turist të huaj, nga të cilët një skenë e tillë nuk është aspak e pazakontë, pasi edhe më herët gjatë verës është raportuar për të huaj që bëjnë plazh nudo në Shqipëri.

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Erald: 01/10/2019 10:01

  Po eshte krejt normale ne Europ o njerez ci keni keto lajme .Ai po lahet ne nje zone ku rreth ti ska njerez nuk eshte piku i plazhit ku mund te kete femije .Pastaj as ligjet tona nuk e ndalojne .Po ne Gjermani,France ,Spanje e Greqi qe dalin nudo nga deti cfare ndodh??! Vetem te ne eshte hata e madhe .Lakuriqesia nuk eshte turp ashtu te krijoi zoti ,te besh seks ne publik eshte e ndaluar.Po kete vit ne vlore shume turist ne zonen e karaburunit dhe dhermiut u lane nudo askush nuk tha gje madje as syte nuk ua hidhen madje kishte dhe zonja topless nga mezi e lart nudo ne plazhet e vlores dhe jugut askush nuk u habit.Ndaj mos u habisni sepse jetojme ne zemer te europes turisti nuk vjen per gjum por per det ,diell,relax ,sex ,alkol dhe muzik

  Përgjigju
  • Vlonjate: 01/10/2019 15:29

   Vijne edhe historine, arkeologjine, kulturen, monumentet. Sjane te gjithe vetem te ahengut

 • Fredi: 01/10/2019 09:52

  Hahahahahahaha ndonjë femër labe e ka filmuar se ato janë palloshe! Hahahahaha!

  Përgjigju
  • Vl mami i fredit: 02/10/2019 00:16

   Degjo fredi je shum i vogel ti dish te gjitha nejse aty ka ndodh kshu ishte ne hotel ky i huaji me mamin tend po normal qe kishte difekt uji ne hotel dhe i shkreti se po i kruhej shum siduket ka mora p...i nga mami jot qe normal i ka morat u la ne det lshu fredi thuaj mamit te te kurohet se na largove turiste

 • Vlonjati Pjella e Lushnjarit: 01/10/2019 09:50

  Në fakt vlonjatëve nuk duhet tu bëjë pershtypje si njerëz të egër që janë..

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Putin zbulon detaje nga takimi me presidentin kinez: E ftova në apartamentin tim, folëm për çështjet globale ndërsa pinim çaj

Putin zbulon detaje nga takimi me presidentin kinez: E ftova në apartamentin tim, folëm për çështjet globale ndërsa pinim çaj