Tiranë/ Merr flakë makina brenda parkingut të një pallati në rrugën 'Ndre Mjeda', tymi i zi mbulon zonën (VIDEO)

TIRANË - Një makinë ‘Volkswagen Touareg’ ka marrë flakë brenda parkingut të një pallati në rrugën ‘Ndre Mjeda’. Në katin -2 të pallatit kishte shkëndija të flakëve nga automjeti.

Situata u përkeqësua për çështje minuta dhe e gjithë zona është mbuluar nga tymi i zi. Banorët janë frikësuar ndërsa një pjesë kanë dalë nga shtëpitë e tyre pasi nuk po e kuptonin nga po vinte tymi i zi.

Në vendngjarje mbërritën forca zjarrfikëse që bënë të mundur shuarjen e flakëve. Po ashtu e pranishme ishte edhe ambulanca që i dha ndihmën e parë dy grave të panikosura nga tymi.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Arrestimet nga SPAK, avokati Ngjela në Report Tv: Akoma s’kanë goditur nivelet e larta, kanë frikë ore! Vetëm politika amerikane na bën punë

Arrestimet nga SPAK, avokati Ngjela në Report Tv: Akoma s’kanë goditur nivelet e larta, kanë frikë ore! Vetëm politika amerikane na bën punë