Merr flakë makina te 'Komuna e Parisit', shtëllungë e madhe tymi! Digjen dhe 2 automjete të parkuara aty pranë (VIDEO)

TIRANË- Një makinë është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme në zonën e Komunës së Parisit. Kanë qenë banorët ato që kanë njoftuar policinë, pasi janë shprehur se kanë dëgjuar një shpërthim të madh.

Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes ku shikohet se se flakët kanë qenë të përmasave të mëdha, teksa në qiell janë krijuar shtëllunga të mëdha tymi të zeza. Për pasojë  janë dëmtuar pjesërisht dhe 2 mjete të tjera të parkuara. 

Nuk dihen ende shkaqet e këtij zjarr, por paraprakisht dyshohet se është aksidentale. Megjithatë, grupi hetimor po heton të gjitha pistat e mundshme.

"Më datë 02.03.2021, rreth orës 10:50, në rrugën “Merdar Shtylla”, si pasojë e një difekti të batërisë, ka marrë flakë mjeti me drejtuese shtetasen E. G., dhe për pasojë  janë dëmtuar pjesërisht dhe  2 mjete të tjera të parkuara.  Vijon puna me grupin hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes", njofton policia. 

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama për Rrugën e Arbrit: Tregues se duhet të kemi besim te kompanitë shqiptare! Do jetë pa pagesë, jemi totalisht brenda afatit