Merr flakë një makinë pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë (VIDEO)

Një makinë është përfshirë në flakë, ditën e sotme në Tranë. Makina ka marrë flakë te ura e Drejtorisë së Policisë së Shtetit.

Ngjarja ka ndodhur në orën 12:20, në bulevardin “Gjergj Fishta”, si pasojë e një shkëndije elektrike.Makina ka marrë flakë në lëvizje, ndërsa drejtuesi R.S., 25 vjeç, nuk ka pësuar lëndime.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe e ka vënë situatën nën kontroll. 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)