Mes rrënojave të mundit të tij disavjeçar, pronari i vilës 3-katëshe në ‘5 maji’ fshin lotët dhe lë përgjithmonë shtëpinë

Mes rrënojave të mundit të tij disavjeçar, pronari i vilës 3-katëshe e cila tashmë është shembur, po derdh pikat e fundit të lotit, duke i dhënë në këtë mënyrë lamtumirën shtëpisë.

Banori hedh një shikim përreth asaj që ka mbetur dhe largohet...


Lajmi kryesor:

Shemben 12 shtëpi tek ‘5 Maji’/ Banorët përplasen me policinë, hedhin shashka dhe qëllojnë me gurë në drejtim të efektivëve! Policia hedh gazlotsjellës dhe shoqëron 3 banorë (VIDEO)


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Kolumbi/ Shembet tribuna e spektatorëve gjatë ndeshjes së demave, 4 viktima, mbi 300 të plagosur