Mesazh për opozitën? Rama e nis mëngjesin me fjalët e imamit: Mania e kundërshtimit t'i pakëson shanset e sukses

Kryedemokrati Lulzim Badha dhe kryeministri Edi Rama

TIRANË- Një mesazh për opozitën? Kështu e ka nisur kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm. Me fjalët e shenjta të Imam Aliut, kreu i qeverisë u është drejtuar miqve të tij në rrjetet sociale.

"Mania e kundërshtimit t'i pakëson shanset e sukses", shkruan Rama teksa citon Imam Aliun.

Postimi i kryeministrit Edi Rama

Ky mesazh vjen në një kohë kur opozita dhe mazhoranca, e drejtuar nga kryedemokrati Lulzim Basha dhe kryeministri Edi Rama kanë qëndrime të ndryshme për të gjitha çështjet.  

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Komision për të shpëtuar Bashën nga përgjegjësia e humbjes