Mesazhi i Aktorëve të Teatrit Kombëtar nga shtëpia: Qëndroni në shtëpi! (VIDEO)

Aktorët e Teatrit Kombëtar nga Elia Zaharia, Flaura Kureta, Anila Bisha tek Erjona Kakeli kanë zgjedhur që kësaj herë njëzëri për publikun të bëjnë thirrjen “Qëndro në shtëpi, se bashkë do ia dalim”.


Lajmi kryesor:

'Është koha të qëndrojmë në shtëpi', artistë e njerëz të thjeshtë bëhen bashkë: Lutemi të kalojë me sa më pak dhimbje!


v.d./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Italia dhe Spanja letër Von der Leyen: Rihapja e kufijve të BE-së, sa më shpejt të jetë e mundur