Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Edhe të martën mbetemi në ndikimin e vlerave të larta barike duke bërë që kthjellime dhe vranësira të lehta të paraqiten zonat malore por Ultësira Perëndimore vijon me mot të kthjellët deri në orët e pasdites kur pritet shtim i vranësirave në zonat malore por pa shi.

MetoAlb, njofton se edhe nata parashikohet të vijojnë në të njëjtat kushte atmosferike.

Temperaturat e ajrit mbeten kostante në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 9°C në zonat malore deri në 32°C në zonat e ulta.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 2 ballë.

  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Logjika e Bashës në 2019 e bën humbës në zgjedhjet brenda PD-së, shumica ka qene kundër tij