Meta i përgjigjet 'Rockyt' të Kryemadhit me 3 hallat e tij: Falin veç dashuri dhe gëzim

Meta i përgjigjet 'Rockyt' të Kryemadhit me 3 hallat e tij: Falin veç dashuri dhe gëzim

Meta me tre hallat e tij

Presidenti i PL-së, Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetet sociale ka postuar një foto me tre hallat e tij, duke shkruar se kjo e dielë nuk mund të shënjohej më bukur se sa me hallat e tij, që falin veç dashuri dhe gëzim.

'E diela nuk mund të shënjohej më bukur, se me tre hallat e mia që gjithmonë falin veç dashuri dhe gëzim!’, shkruan Meta në Facebook.

Megjithatë kjo duket më tepër si një përgjigje ndaj postimit të Monika Kryemadhit më herët ditën e sotme.

Kjo e fundit kishte postuar në Instagram një pasazh nga filmi ‘Rocky’, ku mesa dukej donte t’i dërgonte një mesazh kundërshtarëve të saj në Partinë e Lirisë dhe ndoshta bashkëshortit të saj, që këto kohë ka ndërmarrë rolin e një atleti olimpiade duke ngjitur në male dhe kodra, ashtu si Rocky Balboa.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit: E bekuar

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit: E bekuar