Meta në turin e thyerjes së karantinës, foto nga lumi Vjosa: Trashëgimi natyrore me rëndësi të jashtëzakonshme

Ilir Meta në Këlcyrë

Presidenti Ilir Meta së fundmi na ka përshëndetur me një foto nga Këlcyra edhe pse i gjithë vendi është në izolim prej koronavirusit.

Meta nuk ka respektuar rregullat e karantinës, duke udhëtuar jashtë Tiranës e duke shijuar natyrën.

Përmes postimit në rrjetin social ai ka pozuar para lumit Vjosa duke e përshkruar si trashëgimi natyrore me rëndësi të jashtëzakonshme dhe potencial të madh turistik.

"Vjosa, lumi i fundit i egër në Europë, është një trashëgimi natyrore me rëndësi të jashtëzakonshme dhe potencial të madh turistik. E duam Vjosën dhe duhet ta mbrojmë!
Nga Këlcyra ju uroj të gjithëve një mbrëmje të këndshme!",
ka shkruar Meta.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?

Komento

Komente

 • Tironci: 01/05/2020 09:21

  A mon mo dua ta di ae korri barin te gjiri Lalzit.

  Përgjigju
 • Hinglateri: 30/04/2020 21:18

  Akoma nuk e ka thy qafen ky qafiri?

  Përgjigju
 • Alban: 30/04/2020 21:00

  Te q....... Ça te perma dera shpis p... motre

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Silva Caka drejt PS-së? Bushati: Të gjithë janë të mirëpritur! LSI është parti shtëpiake, nuk na merr dot asnjë socialist