Meta nuk humb kohë, dekreton emërimin në detyrë të Bledi Çuçit dhe Milva Ekonomit

Meta nuk humb kohë, dekreton emërimin në detyrë të Bledi Çuçit dhe Milva Ekonomit

Bledi Çuçi dhe Milva Ekonomi

Presidenti Ilir Meta nuk ka humbur kohë. Emëron në krye të ministrisë së Brendshme Bledi Çuçin dhe ministren e re të Bujqësisë, Milva Ekonomi.  


Lajmi kryesor:

Meta dhe Kuvendi s'humbin kohë! Votohen me nga 97 vota pro emërimi i Bledi Çuçit si ministër i Brendshëm dhe Milva Ekonomit në krye të Ministrisë së Bujqësisë!


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Kuleba: Ne kemi nevojë për raketa dhe gjeneratorë

Kuleba: Ne kemi nevojë për raketa dhe gjeneratorë